DOMA • PONDELOK-PIATOK • 14:30 •

32. epizóda

20. 10 2015 17:30 | www.tvdoma.sk
Kukučka: 32. epizóda
Kukučka: 32. epizóda

Štefan sa pokúsi využiť situáciu a mladých rozdeliť. Podarí sa mu Juraja zmanipulovať proti Táni?

Juraj uverí tomu, že ho Táňa podvádza s Ervínom. Táňa by mu chcela všetko vysvetliť, ale Ervín ju uprosí, aby s vysvetlením počkala, kým sa dostane za hranice. Štefan sa pokúsi túto situáciu využiť na to, aby ich rozdelil. Podarí sa mu Juraja zmanipulovať proti Táni?

Vasiľ s Olegom vystrnadia Agátu s obchodného rokovania. Agáta bude mať obavu, že ju aj Kornela chcú z obchodu so zlatom úplne vynechať. Kornel dorazí, aby tomu zabránil, no bude neskoro. Oleg bude mať jedinú podmienku - ak má v obchode pokračovať, je ochotný spolupracovať jedine s Vasiľom. Vasiľ Agáte s Kornelom navrhne, že ich z biznisu vyplatí. Ako na to budú reagovať?

Marcel sa s Lenkou rozlúči. Dostal prácu mimo Košarísk a možno sa nikdy nevráti. Lenka uverí, že Marcelovi už vyfučala z hlavy a bude z jeho odchodu nešťastná. No keď sa Marcelova agentka objaví priamo v Jablonke, situácia naberie nečakaný spád.

Pozrite si seriál Kukučka v stredu, 21. októbra, o 16.30, v televízii Doma (alebo v repríze na Markíze vo štvrtok, 22. októbra, o 9.50)!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Kukučka - od 24. novembra vždy v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na