DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

37. epizóda

27. 10 2015 17:30 | www.tvdoma.sk
Kukučka: 37. epizóda
Kukučka: 37. epizóda

Miloš sa zdôverí Jozefovi, že je nešťastne zamilovaný. Keď sa to dozvie Maruška, začne mu hľadať partnerku!

Kornel Kláru uprosí na rozhovor. Povie jej o sebe celú pravdu. Neveru ospravedlní stresom z toho, že je zadlžený a hrozí mu väzenie. Dokáže mu Klára po tom všetkom ešte odpustiť?

Vasiľ prezradí Agáte plán, ako získať Jablonku. Umožní Štefanovi prepísať Jablonku na Jablonských, ktorých zničia ľahšie než Štefana a Jablonka bude napokon ich. Kornel bude tým, kto im má v tomto pláne pomôcť.

Miloš sa zdôverí Jozefovi, že je nešťastne zamilovaný do zadanej ženy. Jozef to vníma pozitívne. Ak je Miloš pripravený na nový vzťah znamená to, že je po smrti manželky pripravený znovu začať plnohodnotne žiť. Keď sa to dozvie Maruška, začne spriadať plány ako Milošovi nájsť manželku a matku pre jeho deti.

Lenka bude z Marcela zmätená. Jeho plán vybudovať si s Lenkou romantický vzťah a počkať so sexom sa obráti proti nemu. Lenka začne mať pocit, že o ňu Marcel stratil záujem.

Pozrite si seriál Kukučka v stredu, 28. októbra, o 15.45, v televízii Doma (alebo v repríze na Markíze vo štvrtok, 29. októbra, o 9.50)!

 


Komentáre (0)