DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

58. epizóda

25. 11 2015 17:30 | www.tvdoma.sk
Kukučka: 58. epizóda
Kukučka: 58. epizóda

Neurologické vyšetrenie ukáže, že tumor nebezpečne narástol a Štefan musí podstúpiť operáciu ihneď!

Jablonskí sa dozvedia, že nedostali úver z banky. Podľa zmluvy ktorú podpísali s Prágerom im zrazu hrozí, že prídu o Jablonku. Keď sa to dozvie Táňa, uvedomí si ako jej na Maruške s Jozefom záleží, aj keď nie sú jej praví rodičia. Poprosí Vasiľa, aby sa nad nimi zľutoval a nebral im Jablonku. Ako na to Vasiľ zareaguje?

Roman prezradí Milošovi, kto stojí za útokom naňho aj Táňu. Miloš si uvedomí, že Kornel je ešte nebezpečnejší, ako si myslel. Pokúsi sa varovať Kláru...

Neurologické vyšetrenie ukáže, že tumor nebezpečne narástol a Štefan musí podstúpiť operáciu ihneď! Podarí sa doktorovi Lukášovi a Jurajovi zachrániť ho?

Agáta sa dozvie, že Vasiľ prepísal všetok majetok na Táňu. Vymyslí plán ako Vasiľa donútiť, aby svoje rozhodnutie zmenil.

Zita si vypočuje časť z rozhovoru medzi Anitou a Cyrilom a vyloží si ho po svojom. Nezaháľa ani chvíľu a začne rozširovať, že Cyril je Markov otec!

Pozrite si seriál Kukučka vo štvrtok, 26. novembra, o 15.45, v televízii Doma (alebo v repríze na Markíze v piatok, 27. novembra, o 9.50)!

 

Komentáre (0)